Úspěšné příběhy online podnikatelek

Podcast Ženy kolem

Marketingové konzultace

Podcast Ženy kolem

"Můj muž si poslechl podcast a POCHVÁLIL MI TO!
Jakože opravdu.
Bez kritiky.
Bez "děláš ostudu".
Bez "jak můžeš vykládat..."

A bylo to díky skvělé Janě Staňové, která je markeťačka a ikigai koučka. Umí se ptát a umí podpořit. A že rozumí byznysu, to je jasný. A na co že se mě Jana ptala? Třeba na začátky mého podnikání (nebylo to vůbec romantický). Na můj názor na drahé programy (není to jednoznačný). A tak. Poslechněte si."
Jana Svobodováhttps://marketing-svobodova.cz/

Marketingové konzultace

"Jana mi dala 2 NEJLEPŠÍ MARKETIGOVÉ RADY :
1. MUSÍŠ TOČIT VIDEA (poznala, že v tom je má síla ještě v době, kdy jsem z toho měla scvaklou prdelku a schovávala se za kreslením).
2. VÍCE RUDY 🤟😅 teď jsem ta, co točí videa s manželem.
Jana má čuch na individuální sílu jednotlivce, prostě vyhmátne to pravé."
Martina Müller https://artbuchta.cz/
"S Janou spolupracuji v každé kampani. Má více tváří, což je na markeťačce bezvadné. Je spolehlivá, strategická a srozumitelná. Umí moje nápady zjednodušit a vnést do nich strategii a koncept. Na druhou stranu je odvážná a originální. Takže pokud má kreativita je na bodu mrazu, tak ona vymyslí něco nového a neotřelého. Moc se hodí, že je empatická. Takže jsou to její nápady, ale v mém energetickém poli, tak to celé pak krásně sedí. Umí se naladit na mě a na můj produkt a na mou ideální klientku. A když je mi smutno a ztrácím důvěru, tak se hodí její hudební stránka. Pošle mi písničku na míru. Janu bych nevyměnila za nic a jsem jí moc vděčná. Je to moje pravá ruku a jistota v zádech. Určitě bych nedosáhla takového úspěchu v kampani, kdyby mi Jana nedržela prostor, neopravovala moje chyby a nepomáhala mi s nastavením celého procesu. Opečuje mě nejen po technické stránce, ale emočně a strategicky. Díky Jani, za to, že jsi a že se mnou spolupracuješ."
Tereza Humlíčkováhttps://cvicenimksobe.cz/
"Janu jsem oslovila s novým projektem. Tápala jsem, jak to uchopit, komunikovat, na co se zaměřit. Hledala jsem někoho, s kým vše mohu probrat, stanovit si cíle i akční kroky, ale v souladu s mým tempem a možnostmi. Jana Vám poradí nejen v oblasti marketingu, ale také Vás podpoří ve Vaší vizi a zároveň laskavým způsobem nabídne akční kroky. S Janou je legrace a i díky její podpoře se moc na následující měsíce těším...Díky a vřele doporučuji."
Markéta Čechováhttps://telopatie.cz/
"Janu mi doporučila kamarádka ve chvíli, kdy jsem se rozhodla udělat zásadní změnu ve svém pracovním životě. Jana mě po celou dobu vedla formou otázek a „úkolů“, zdánlivě jednoduchých, ale vedoucích k odpovědím, které byly hluboké a hluboko skryté. Díky ní jsem se otevřela svým schopnostem a talentům a v bezpečném a důvěrném prostředí měla čas vše objevené zaintegrovat. Úžasnou podporou, která se mi dostala, jsem získala sílu a odvahu ke změně. Ke změně, která už se děje…Díky Jani."
Petra Vykoukalováhttps://kraniopetra.cz
"S Janou spolupracovat je jedna velká radost. Z její neskutečně podporující a motivující energie, máte pocit, že jste nejdůležitější člověk ve vesmíru. Jako, jasně, že jste, ale kdyby Vám to v tu chvíli náhodou nedocházelo, ona do Vás kopne. Nebo takto. Ona Vás láskyplně obejme a narovná korunku. I přesto, že jste 3tisice kilometrů jinde. Jana je skvělá mentorka. Velice jemně vede k tomu, co vy vlastně chcete udělat. Do ničeho Vás necpe, intuitivně ví, co zrovna teď potřebujete. S Janou chcete spolupracovat, protože je s ní sranda, je to fresh air v marketingových končinách."
Veronika Kubátováhttps://bozskaterapie.cz/
"Spolupráce s Janou, je boží! Dokáže krásně navést, tak, že vám nápady začnou proudit, a když náhodou nápady neproudily mě samotné, tak ona dokáže skvěle poradit. Velká přidaná hodnota je i v její schopnosti spojovat marketing s koučováním, takže vám nejen poradí, jak na to, ale i vás tak roztleská, že pak máte pocit, že dokážete vše. A s její pomocí, to opravdu dokážete. Já Ti Jani moc děkuji, za každou konzultaci kterou jsme spolu měly. Díky tobě vznikl a hlavně se uskutenčnil nápad na Pinktober, který bych bez tebe nezrealizovala a byl to první krok k tomu, udělat kongres, který se mi snad povede udělat letos. Děkuji a všem Janu určitě doporučuji."
Edita Struskováhttps://editastruskova.cz/

Máš zájem o natočení rozhovoru pro podcast Ženy kolem či konzultaci?